Okolica Przedszkola

Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia” mieści się w miłej, spokojnej i pełnej zieleni części miasta Koszalin. Usytuowane jest na osiedlu mieszkaniowym KSM „Przylesie”, przy ulicy Śniadeckich 1G.

Warunki lokalowe

Przedszkole usytuowane jest w wydzielonej wschodniej części budynku, na parterze, o powierzchni ponad 300 m². Jest to przedszkole 3 – oddziałowe.

Dysponujemy 3 przestronnymi salami dydaktycznymi z salą widowiskową, szatniami, pomieszczeniami sanitarnymi, biurem, kuchnią, zapleczem magazynowym i socjalnym, łazienkami dostosowanymi do potrzeb dzieci, przestronnym grodzonym tarasem letnio – zimowym, placem zabaw.

Atutem naszego Przedszkola jest znajdujący się w pobliżu dogodny i przestronny parking z bezpiecznym dojściem do przedszkola.

Sale są doskonale dostosowane do potrzeb maluchów. Są przestronne, ciepłe, estetyczne, dobrze oświetlone, nowocześnie umeblowane, w pełni wyposażone w pomoce dydaktyczne, nowoczesne środki audiowizualne i sprzęt multimedialny. Wszystkie pomoce dydaktyczne, meble, a także zabawki posiadają certyfikaty. Każda z sal ma około 65 m².

Przy Przedszkolu znajduje się bezpieczny plac zabaw o powierzchni około 600 m², z huśtawkami, bujakami na sprężynkach, zjeżdżalniami, karuzelami, torem przeszkód, zestawami zabawowymi oraz ścieżką zdrowia. Urządzenia te stwarzają doskonałe warunki do gier i zabaw na świeżym powietrzu, ćwiczeń małej i dużej motoryki oraz wspólnej zabawy z rówieśnikami.

Kuchnia wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt kuchenny. Spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz ma wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP.

Obejrzyj przedszkole Jaś i Małgosia

Zapisy do przedszkola

W tej chwili trwa nabór dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2020/2021

REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA TRWA PRZEZ CAŁY ROK.

Skontaktuj się z nami: tel. 608 839 195

Zgłoś swoją pociechę

Godziny otwarcia

6.30 - 17.00

Lokalizacja

ul. Śniadeckich 1G, 75-453 Koszalin

Zobacz na mapie

Kontakt

Telefon: 608-839-195
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.