W dniu 17.11.2014 r. zakończyła się kolejna edycja programu prewencyjnego pod nazwą „Zdobądź Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy”, w którym Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia” wzięło udział. Organizatorem był Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie.

Nasze Przedszkole brało udział w programie prewencyjnym „Bezpieczeństwo pracy w małych zakładach”. Jest to program, przeznaczony dla pracodawców, prowadzących zakłady produkcyjne, handlowe i usługowe, z których działalnością wiążą się zagrożenia zawodowe i zdrowotne, którzy chcą zwiększyć poziom bezpieczeństwa własnego i pracowników.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek, 17.11.2014r. w Teatrze Lalek „Pleciuga” w Szczecinie, Okręgowa Inspekcja Pracy w Szczecinie nagrodziła laureatów programu. Nasze Przedszkole ukończyło program wzorowo i z rąk Okręgowego Inspektora Pracy otrzymało Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy wraz z nagrodami.

Artykuł prasowy [PDF]

Nasza praca konkursowa:

Praca konkursowa - Zdrów jak ryba

Do pobrania:

Artykuł prasowy na temat konkursu [PDF]

Podziękowania za udział w konkursie [PDF]

Obejrzyj przedszkole Jaś i Małgosia

Zapisy do przedszkola

W tej chwili trwa nabór dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2020/2021

REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA TRWA PRZEZ CAŁY ROK.

Skontaktuj się z nami: tel. 608 839 195

Zgłoś swoją pociechę

Godziny otwarcia

6.30 - 17.00

Lokalizacja

ul. Śniadeckich 1G, 75-453 Koszalin

Zobacz na mapie

Kontakt

Telefon: 608-839-195
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.