W dniu 17.11.2014 r. zakończyła się kolejna edycja programu prewencyjnego pod nazwą „Zdobądź Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy”, w którym Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia” wzięło udział. Organizatorem był Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie.

Nasze Przedszkole brało udział w programie prewencyjnym „Bezpieczeństwo pracy w małych zakładach”. Jest to program, przeznaczony dla pracodawców, prowadzących zakłady produkcyjne, handlowe i usługowe, z których działalnością wiążą się zagrożenia zawodowe i zdrowotne, którzy chcą zwiększyć poziom bezpieczeństwa własnego i pracowników.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek, 17.11.2014r. w Teatrze Lalek „Pleciuga” w Szczecinie, Okręgowa Inspekcja Pracy w Szczecinie nagrodziła laureatów programu. Nasze Przedszkole ukończyło program wzorowo i z rąk Okręgowego Inspektora Pracy otrzymało Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy wraz z nagrodami.

Artykuł prasowy [PDF]

Nasza praca konkursowa:

Praca konkursowa - Zdrów jak ryba

Do pobrania:

Artykuł prasowy na temat konkursu [PDF]

Podziękowania za udział w konkursie [PDF]