Wszystkie posiłki w Przedszkolu „Jaś i Małgosia” przygotowywane są z najwyższej jakości produktów, sezonowych owoców i warzyw, w trosce o dobre samopoczucie dzieci.

Kuchnia wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt kuchenny. Spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz ma wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP.

Kuchnia przygotowuje posiłki z dostarczanych codziennie rano świeżych produktów.

Organizacją żywienia w przedszkolu oraz utrzymaniem estetycznego wyglądu placówki i jej otoczenia zajmuje się nadzór administracyjno – obsługowy.

W naszym Przedszkolu serwowane są cztery zdrowe, smaczne i nielimitowane posiłki dziennie a między posiłkami kompoty, soki i woda mineralna.

1. Śniadanie o godzinie 8:30

2. II śniadanie o godzinie 9:50