W naszym Przedszkolu serwowanych jest pięć zdrowych i smacznych posiłków dziennie. W zależności od posiłku serwowane są: kakao, kawa zbożowa, mleko, herbaty, soki, kompot. Dostęp do wody niegazowanej jest nieograniczony.

Wszystkie posiłki w Niepublicznym Przedszkolu „Jaś i Małgosia” przygotowywane są przez firmę cateringową z najwyższej jakości produktów, sezonowych owoców i warzyw, w trosce o dobre samopoczucie dzieci.

Jadłospis układany jest przez dietetyka oraz technologa żywności i żywienia, z uwzględnieniem wartości kalorycznej każdego posiłku, która jest zgodna aktualnymi normami żywienia. Zapewniamy zróżnicowane diety na życzenie rodzica, w tym także diety eliminacyjne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.

Posiłki dostarczane są transportem, spełniającym warunki sanitarne Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, zgodnie z normami HACCP: środkiem transportu dopuszczonym decyzją właściwego inspektora sanitarnego do przewozu posiłków dla potrzeb zbiorowego żywienia dzieci, w specjalistycznych termosach, gwarantujących utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz jakości przewożonych potraw. Następnie wydawane są przez pracowników przedszkola na porcelanowej zastawie.

Mimo, że korzystamy z usług firmy cateringowej, nasza kuchnia wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt kuchenny. Spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i

Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz ma wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP.

Obejrzyj przedszkole Jaś i Małgosia

Zapisy do przedszkola

REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA TRWA PRZEZ CAŁY ROK.

Skontaktuj się z nami: tel. 608 839 195

Zgłoś swoją pociechę

Godziny otwarcia

6.30 - 17.00

Lokalizacja

ul. Śniadeckich 1G, 75-453 Koszalin

Zobacz na mapie

Kontakt

Telefon: 608-839-195
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.